מיטה וחצי ועוד מיטות לפי גדילת וסגנון הילד

מיטה וחצי ועוד מיטות לפי גדילת וסגנון הילד
המיטה מלווה את הילד מרגע לידתו ובמהלך חייו. יש מיטות שונות במגוון רחב של סגנונות, כך שכל הורה יכול לבחור מיטה לפי האופי של החדר והסגנון המועדף לפי השלבים השונים בחייו של הילד ממיטת תינוקות, דרך מיטת ילדים, מיטת נוער או מיטה וחצי. אם אתם בין המיטות השונות, יש לנו מדריך להבחנה בין המיטות המוצעות בחברות העיצוב, שיסייע לכם בשאלה מתי לבחור כל מיטה באיזו תקופת גיל ועל מה להקפיד בעת בחירת מיטה.

מיטת תינוקות 
ישנם הורים שמעדיפים שהתינוק הרך שבא הביתה ישהה בעריסה עד גיל 3 חודשים בעוד הורים אחרים מעדיפים שהתינוק ישן ישירות במיטת תינוק שמתאימה מגיל 0. חשוב מאוד לבחור מיטת תינוק עשויה מעץ מלא, עמידה ובריאה לילד ולסביבה. כדאי לבחור מיטת תינוק העומדת בתו תקן של מכון התקנים מבחינת נעילת מעקה ומרווחים בין שלבי המיטה. מומלץ לבחור מיטות תינוק קלאסיות בקווים ישרים ונקיים שיהיו רלוונטיות גם לילדים הבאים ויחצו את גבולות הטרנדים. את הטאץ’ העיצובי העליז תוכלו להוסיף על ידי הוספת מצעים או מוצרי טקסטיל צבעוניים. 

מיטות ילדים
ניתן למצוא שלל מיטות ילדים, המיטות מגיעות בגדלים שונים כשבהתאמה אישית ניתן להזמין מראש מיטת ילדים לפי המיטות המתאימות שישתלבו בחדר. המיטות של הילדים מופיעות בעיצובים משתנים, כשיש שמירה על קו קלאסי. ניתן לראות כותרות מעוגלות ומגירות בחלק התחתון או מידוף צדדי בגב המיטה.

, Гиль Керен сайт